Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství veteránů ČR 2014 - Liberec

18. 5. 2014

Mistrovství proběhlo v hale Technické univerzity. Konalo se v rámci oslav a akcí ku příležitosti 50 let trvání badmintonu v Liberci, kdy v roce 1964 v TJ Spartak Pavlovice pod vedením Zd.Kožušníka sen., byla zahájena badmintonová činnost.

Hrálo se opět ve dvou halách v šesti kategoriích od 35+ po 65+. V 65+ startoval  J.Mácha; vzhledem k malému počtu přihlášených v této kateg., byla tato sloučena ve dvouhrách do 60+ a v deblech dokonce do 55+. Ve dvouhrách, oproti minulému roku -stříbro- nedosáhl v souboji s "mladíky" na bednu. O to více potěší zlepšení ve čtyřhrách - minulý rok  bronz-  kdy tentokrát z toho se svým parťákem z BC Kladna Pavlem Homolkou, byla stříbrná medaile pro ostrovský oddíl. Turnaj byl opět dobře organizován a o účastníky bylo postaráno k jejich plné spokojenosti. Foto                  JM