Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj B. Hora Plzeň - 11.12.

11. 12. 2016

 

logo_2.jpg 

Turnaj Bílá Hora 

V neděli  se na B. Hoře konal turnaj pořádaný  ZBaS . Byl vypsán v kategoriích "OPEN" a "N" - neregistrovaní. Přestože v minulém týdnu pořádal náš oddíl VIII. ročník párovek a začíná předvánoční shon, vyjeli naši hráči, respektive rodinka Šulovic s badmintonovou novickou Bárou Müllerovou,  relaxovat a změřit své síly s dalšími soupeři . Tato sezona prozatím vychází na  jedničku, protože naši sbírají samá skvělá umístění a nedávno shodou okolností právě   i v Plzni na Župním přeboru. Nejinak tomu bylo i na této akci, když nikdo z výpravy neodjel bez medaile. Dalo by se říci, že ostrovští vyhráli i tentokrát co se dalo. Svoji první individuální medaili získala i Bára. Gratulujeme.
 KAT. OPEN:
DV     -    1. Fabián Šula                      ČM:   1. Jan + Fabián Šulovi
MIX:    -  1. F. Šula . - Müllerová          ČŽ:    2. Šulová - Müllerová
 
KAT. "N"
DM:      -   1. Jan Šula st.
DŽ:        - 3. Bára Müllerová
MIX:    -   1. Jan Šula st - Jana Šulová
 
 Pěkná sbírka medailí

img_20161211_141726.jpg